Connect with us

Kültür-Sanat

Demirtaş’ın ‘Seher’i 5. baskıda

Edirne Cezaevinde olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın 16 Eylül’de Dipnot Yayınları tarafından yayımlanan kitabı “Seher” büyük ilgi gördü ve 5. baskısını yaptı.

Selahattin Demirtaş - Seher

Edirne F tipi hapishanesinde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın 16 Eylül’de Dipnot Yayınları tarafından yayımlanan ve kısa zamanda büyük ilgi gören öykü kitabı Seher’in 5. baskısı  kitabevlerine dağıtıldı. Kitap, 10 günde 70 bin adede ulaştı.

Kitabın internet satışı da mevcut

Kitaba yurt çapında kitabevlerinden ve kitap satışı yapan internet sitelerinden ulaşılabilir. Yurt dışında yaşayanlar da kitap satışı yapan web sitelerinden Seher’i edinebilirler.

Demirtaş’ın cezaevinde yaptığı iki resmin de kitap ayracı olarak okurlara armağan edildiği 144 sayfadan oluşan kitapta; ‘İçimizdeki Erkek’, ‘Seher’, ‘Temizlikçi Nazo’, ‘Bildiğiniz Gibi Değil’, ‘Kara Gözlere Selam Olsun’, ‘Cezaevi Mektup Okuma Komisyonuna Mektup’, ‘Denizkızı’, ‘Halep Ezmesi’, ‘Ah, Asuman!’, ‘Annemle Hesaplaşmalar’, ‘Tarih Kadar Yalnız’ ve ‘Sonu Muhteşem Olacak’ başlıklı öyküler yer alıyor.

Günün Haberleri

More in Kültür-Sanat