Connect with us

Güncel

Melih Gökçek’ten Rahmi Turan’a yanıt geldi

Melih Gökçek, Rahmi Turan’ın “Tabii ki onun Sözcü’de yazması diye bir şey söz konusu olamaz!” sözlerine Twitter üzerinden yanıt verdi

Sözcü gazetesinin başyazarı Rahmi Turan, gazetedeki köşesinden, Sözcü’de köşe yazarı olmak isteyen Melih Gökçek’e “Tabii ki onun Sözcü’de yazması diye bir şey söz konusu olamaz!” yanıtını vermişti.

Turan’ın sözlerine cevap veren eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek Sözcü’yü eleştirdi. Twitter hesabından Turan’a yanıt veren Gökçek şu ifadeleri kullandı:

“Benim Sözcü’de yazmam demem sizin yanlışlarınızı düzelten birinin bir köşeyi doldurması demek… İkincisi Sözcü yazarlarının meydanı boş bulmaması demek… Üçüncüsü; ‘tabii ki onun Sözcü’de yazması diye bir şey söz konusu olamaz!’ demişsiniz…”

Daha ben Sözcü’de yazmadan ortalık kel alinin bağına döndü

“İstedim ki demokratlığınız (!) tescil edilsin… Harbi söyleyin… Sağ medyanın size tahammülsüz olduğunu iddia edip duruyordunuz… Ama siz bu davranışınızla sizin sağa tahammülsüz olduğunuzu kanıtladım mı? Bundan böyle ağlama şansınız kalmadı… Daha ben Sözcü’de yazmadan ortalık kel alinin bağına döndü. Ya bide yazsaydım… Yandı gülüm keten helva. Rahmi beycim, bir de; ‘tabii ki onun Sözcü’de yazması diye bir şey söz konusu olamaz!’ demişsin. Anlaşılan Sözcü’nün patronu sensin… Arkadaşlarının demokratlığını gördün. Bir daha sizinkilerin demokratlığından bahsetmezsin sanırım. Son iki günün linçle geçmiş… Sana verdiğim sıkıntı içinde beni mazur gör lütfen…”

 

Günün Haberleri

More in Güncel